Žinomiausi absolventai

Masažuotojos - Eglė Karalienė ir Orinta Eitutavičienė, Sveikatos priežiūros skyrius .
 
Profesinį mokymą renkasi ir aukštųjų mokyklų absolventai, kurių sėkmės istorijos kaskart stebina ir verčia suklusti. Ne išimtis – mūsų pašnekovės, kurios po ilgų ieškojimų, pasirinko profesinę mokyklą tam, kad įgytų savo svajonių profesijas. Kviečiame susipažinti su sėkmingai savo veiklą vykdančiomis masažuotojomis. Tai grožio ir SPA studijos „5 senses“ Kaune vadovė Eglė Karalienė ir taškinio masažo specialistė, tradicinės kinų medicinos praktikė, Reiki meistrė Orinta Eitutavičienė.
 
Nuosavai grožio ir SPA sudijai vadovaujanti E. Karalienė teigia, jog verslo pradžia nebuvo labai lengva, tačiau viską atperka laimingų klientų šypsenos. „Daugumą iš mūsų neigiamai veikia nuolatinis skubėjimas ir įtampa, o mūsų pojūčiams: regai, klausai, uoslei, skoniui ir lytėjimui – mes neskiriame pakankamai laiko bei dėmesio. Ši problema paskatino ieškoti sprendimo ir prisidėti prie žmonių fizinės ir emocinės gerovės kūrimo, atstatant gyvybines jėgas ir pojūčius,“ – pasakoja studijos vadovė. 
 
Tuo tarpu Orinta Eitutavičienė gyvena Rytų filosofijos pasaulyje ir padeda žmonėms palengvinti jų fizinius bei dvasinius negalavimus. Gydomojo ir taškinio masažo specialistė, tradicinės kinų medicinos ir aromaterapijos praktikė, Reiki meistrė Orinta drąsiai eina savo pašaukimo keliu. „Fizinės gerovės centre“ bei „Ąžuolyno medicinos klinikoje“ dirbanti masažuotoja pasakoja, kad šia profesija susidomėti paskatino vaikų ligos. „Labai sirgo mano vaikai ir pradėjau ieškoti galimybių, kaip jiems padėti. Taip aš atėjau į pirmuosius klasikinio masažo kursus. Ieškodama priežasčių, kodėl vaikai serga – atradau kinų mediciną,“ – pasakoja Orinta.
 
 
 
Centro profesijos mokytoja, Europos vizažo čempionė Irma Baltrušaitienė, Kosmetikos skyrius.
 
Tituluota grožio meistrė dirba ne tik grožio salone, veda savo vardo seminarus, bet žiniomis dalinasi ir su būsimomis vizažistėmis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Mokytoja moko jaunąsias grožio meistres vizažo paslapčių ir teigia, kad būtent profesinė mokykla jai tampo tramplinu į svajonių darbą.
 
Vieną savo svajonę vizažistė jau pasiekė – atrado širdžiai mielą gražų darbą. „Aukso medalis iš čempionato – pats puikiausias darbo įvertinimas. Dalyvavimas šiame konkurse jau suteikia tarptautinės klasės meistro vardą“ – džiaugiasi Irma ir neatmeta galimybės ateityje išbandyti savo jėgas pasaulio čempionate. Anot vizažistės, daug kam atrodo, kad dalyvavimas tokio lygio konkursuose yra tiesiog nuvykimas, darbo atlikimas ir parvykimas, tačiau viskas nėra taip paprasta. Paryžiuje vykusiam konkursui vizažistei padėjo ruoštis meistrė iš Ukrainos Nataliya Nayda. Šis procesas užtruko net pusę metų. Lietuvoje Irmos trenere buvo vienintelė Lietuvoje atestuota OMC vizažo teisėja Birutė Pajedienė. I. Baltrušaitienė dėkoja „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijai“ (KIGSA) ir prezidentei Jolantai Mačiulienei, kuri lydėjo kelionėje ir įtraukė į nacionalinę Lietuvos komandą.
 

Skaitykite visą interviu

Komentuoti