Atsiliepimai

  Kurorto verslo skyriuje man patinka mokytis, nes visi mokytojai nuoširdžiai bendrauja, moka paaiškinti, o ir pati mokykla yra šviesi bei jauki. Tikrai nesigailiu čia įstojusi.

Aistė Bogušaitė PH61 (p) gr.

  Kurorto verslo skyriaus bendruomenė labai draugiška, o mokytojai ypatingai paslaugūs, visada pasiruošę padėti bei išklausyti. Nerasčiau nė vienos mokyklos Lietuvoje, kurioje būtų tokie linksmi ir pozityviai nusiteikę mokytojai. Skyriaus aplinka - ypatingai unikali, pilna žalumos ir žmogaus rankų nepaliestos gamtos. 

Rokas Piluckis PPA 41/2 gr.

  Čia suteikiamos visos galimybės į pasaulį žiūrėti plačiau.

Lietuvos anglų kalbos mokytojų
asociacijos LAKMA prezidentė, Letuvos edukologijos universiteto docentė dr. Eglė Petronienė​

  Vertinu aplinką ir pedagogų darbą, o, jei reiktų rašyti pažymį, tai būtų pats aukščiausias įvertinimas, nes rodos viskas suderinta, viskas veikia, o veiklos daug. Bendravau su keliais atsitiktiniais mokiniais, o jie tiesiog tryško motyvacija. Tikiu, kad ir mokytojams su tokiais mokiniais lengva ir smagu dirbti.

Lietuvos edukologijos universiteto
profesorė dr. Birutė Žygaitienė

  Puiki atmosfera ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Mes į šį centrą atvykstame ne pirmą kartą ir kaskart su kolegomis džiaugiamės svetingu priėmimu ir pozityviai nusiteikusiais žmonėmis aplinkui. Linkiu, kad ši teigiama energija niekad neišblėstų.

Technologijų mokytojas metodininkas
Alfonsas Maslauskas

  Visi atvykę į Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrą gali pamatyti tikrąjį profesinio mokymo veidą, nes tai viena moderniausių ir didžiausių tokio tipo ugdymo įstaigų. Visi apsilankę maloniai nustemba, o ir aš kaskart randu ką nors naujo už ką ačiū sakau visai šio centro bendruomenei.

LR Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius
dr. Saulius Zybartas

  Jūs be jokios abejonės verti Karaliaus Mindaugo vardo, nes visų pirma puoselėjate aiškias vertybes, kurios jums padeda siekti tikslų.

Seimo narė
Vincė Vaidevutė Margevičienė

  Kai kviečiame partnerius į susitikimus ar konferencijas, jie visad mielai atvyksta ir vadina mūsų Centrą tikrais inovacijų namais.

Lietuvos inovatyvių profesinio rengimo įstaigų asociacijos prezidentė
Nijolė Deksnienė

  Šis Centras – visuomet yra idėjų smaigalyje ir visos gerosios idėjos išteka iš čia. Visad malonu bendradarbiauti ir čia sugrįžti.

Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų Profesinio rengimo skyriaus vadovė
Danguolė Šidlauskienė

  Mes čia labai gerai jaučiamės ir norime padėkoti Jūsų Centro bendruomenei už tokį šiltą priėmimą, bendravimą ir pagalbą.

Socialinių projektų vadovė iš Vokietijos
Christiane Radloff