Žemės meno festivalis „ECO LAND ART PERVALKA 2017" / 2017-04-20

Žemės menas yra XX a. 7-ame dešimtmetyje atsiradusi postmodernizmo meno srovė. Tai tarsi menininko dialogas su gamta, naujas požiūris į ją. Kuriant žemės meną, ugdomas žmogaus ekologinis sąmoningumas. Žmogus verčiamas įsižiūrėti, įsiklausyti į gamtą, pasijusti jos dalimi, ja grožėtis, puoselėti ir globoti. 

Žemės meno festivalio „ECO LAND ART PERVALKA 2017“ paskirtis ne tik atrasti ir vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo, bet ir ugdant ekologinį sąmoningumą, kurti traukos vietas bendruomenėms ir svečiams.

Ką tik sukurtą žemės meno kūrinį matęs lankytojas po kurio laiko gali jo nebepažinti. Laikinumas ir kaita – pagrindiniai žemės meno bruožai. Kūrybiniai projektai bus vykdomi Neringos šiaurietiško ėjimo trasos atkarpoje nuo Pervalkos g. 1 iki švyturio, Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje, naudojantis toje aplinkoje randamomis natūraliomis priemonėmis: šakomis, akmenimis, gėlėmis, samanomis, žole, tai yra visos medžiagos pavaldžios laikui. Stebėti kaip gimsta žemės meno objektai, galės visi Kuršių Nerijos lankytojai. 

Kūrybinių projektų vietos: šiaurietiško ėjimo trasos atkarpa Neringoje, nuo Pervalkos g. 1 iki švyturio, Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje.

Daugiau informacijos ir programą rasite ČIA .

Kurorto verslo skyriaus informacija

Komentuoti