Vizažo meistrės pamoka: makiažas šiltajam sezonui (video) / 2017-07-14

Šiltasis metas verčia moteris pasitempti ir ieškoti būdų, kaip atrodyti gražiai ir sveikai. Tikriausiai daugelis sutiktų, jog subtilus ir lengvas makiažas suteikia moteriai patrauklumo ir daugiau pasitikėjimo savimi. Tai puiki galimybė pabrėžti gražiausius veido bruožus ir paslėpti trūkumus. Tam, kad makiažas puoštų, o ne bjaurotų, reiktų pasidomėti naujausiomis tendencijomis ir makiažo atlikimo technikomis.

Dalinamės Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro profesijos mokytojos, 2015 m. Europos vizažo čempionės Irmos Baltrušaitienės makiažo pamoka šiltajam sezonui. Pabandykite ir Jums tikrai pavyks. Video rasite čia. O jeigu norite išmokti daugiau, kviečiame mokytis Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programoje!

Priėmimas vyksta internetu - www.lamabpo.lt. Čia Jūs galite pateikti savo prašymą dalyvauti priėmime. Skyriaus Priėmimo komisija pasiruošusi suteikti visą Jus dominančią informaciją! Į visus klausimus atsakysime tel. 8 460 49124, el. p. palanga@kaupa.lt. Jei kyla neaiškumų, atvykite pas mus ir kartu užpildysime prašymą LAMA BPO sistemoje!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

Komentuoti