Praktikumas Pervalkos praktinio mokymo bazėje / 2017-03-27

Praktinio mokymo bazė „Kalbantys sodai"

Š. m. kovo 23-24 dienomis, Pervalkos praktinio mokymo bazėje „Kalbantys sodai“, vyko 12 klasės mokinių pasiruošimas lietuvių kalbos įskaitai bei technologijų mokykliniam brandos egzaminui. Nuo pat ketvirtadienio ryto, pravėrus Kurorto verslo skyriaus duris,  galėjome sutikti pasiruošusius mokinius su kuprinėmis ir puikia nuotaika kelionei į Pervalką.

Dvi dienas mokiniai turėjo galimybę baigti ruoštis lietuvių kalbos įskaitai, kurią laikys kovo 30 dieną bei patobulinti savo technologijų mokyklinio egzamino pristatymus. Dienos pabaigoje kiekvienas pristatė nuveiktus darbus. Pristatymams pasiruošti padėjo profesijos mokytojos S. Baužienė ir J. Vitkuvienė bei lietuvių kalbos mokytoja L. Kulienė.

Pasibaigus pirmajai intensyvių užsiėmimų dienai, po vakarienės, mokytojai su mokiniais išvažiavo pasivaikščioti į Nidą: pasižvalgyti po didžiąsias kopas, atsipalaiduoti ir pabendrauti tarpusavyje kitoje aplinkoje.

Praktikumo metu buvo išpildyti visi išsikelti uždaviniai ir toliau buvo tobulinamos bendrosios kompetencijos: bendruomeniškumas, mokėjimas bendrauti, raštingumas, atsakingumas, dalykinė kalba. Mokymas (-is) neformalioje aplinkoje visada pasiteisina, o tai įrodo mokinių darbų rezultatai.

Sekretorė-referentė, viešųjų ryšių specialistė Ugnė Žarinskaitė

868868868868868868

Komentuoti