Kurorto verslo skyrius praūžė „Karjeros avilyje 2017“, Mažeikiuose / 2017-03-24

Š. m. kovo 22 d. Mažeikiuose vyko aukštųjų ir profesinių mokyklų mugė „Karjeros avilys 2017“. Mugėje dalyvavo net 29 mokymo įstaigos iš visos Lietuvos, tarp jų, jau antrus metus iš eilės dalyvavo ir Kurorto verslo skyrius, pristatydamas mokymo (-si) galimybes Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre.

Dalyvaudami parodoje, nepamiršome pabrėžti, kad tiek Skyriui, tiek Centrui rūpi žmogus ir jo vertybės, todėl vieną svarbiausių vietų pas mus užima vertybinis ugdymas. Skyriaus atstovų misija šioje parodoje buvo būti besidominčio profesija patarėju.

Pristatant poilsio paslaugų agento mokymo programą buvo pasirinktas „kitoks“ informavimo būdas, kurio metu suorganizavome mini konkursą, klausdami kiek sveria knyga „Palanga“.

Pristatant Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programą kvietėme registruotis visus, norinčius pasilepinti grožio procedūromis parodos metu. Besidominčių ir laukiančiųjų eilės buvo išties didelės. Pasibaigus mugei vis dar buvo norinčių gauti vienokią ar kitokią grožio paslaugą.

Dalyvaujant parodoje sudominome keletos mokyklų atstovus, kurie su mokiniais mielai atvyks pas mus į Atvirų durų dienas balandžio 27-28 dienomis. Taip pat, balandžio 4 d. lauksime ir tų, kurie jau apsisprendė mokytis kurorto verslo skyriuje.

Išties smagu, kad Skyrių ir Centrą atstovauja ne tik mokytojai, bet ir mokiniai. Dalyvaudami jie įgyja neįkainojamos patirties teikdami paslaugas, bendraudami bei organizuodami įvairias veiklas.

Prof. mokytoja Juventa Vitkuvienė

866866866866866

Komentuoti