Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenės kreipimasis / 2017-04-27

Kreipimasis

2017 m. balandžio 26 d.

Kaunas

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje sklinda informacija, menkinanti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro pasiekimus ir įvaizdį. Mes esame sunerimę ir sutrikdyti dėl nuolat pateikiamos neigiamos informacijos apie mūsų mokyklą. Esame įsitikinę, kad puolami nepelnytai. Pranešame sunerimusiems mokiniams, jų tėvams, absolventams, socialiniams partneriams, Lietuvos ir užsienio projektų partneriams, kad centro bendruomenė yra kaip visada susitelkusi, vieninga ir atsakingai vykdanti prisiimtą misiją. Esame tvirti savo pasirinkime. Tvirtybė yra ne klaidų nedarymas, o jų suvokimas ir ištaisymas. Dėkojame gausybei mus suprantančiųjų ir palaikančiųjų.

Didžiuojamės, kad esame didžiausia šalies profesinio mokymo įstaiga, vienijanti daugiau nei keturis tūkstančius mokinių ir penkis šimtus darbuotojų. Dėka vadovo lyderystės ir visų bendruomenės narių pastangų ne per vieną dešimtmetį buvo sukurta inovatyvi ir kūrybiška aplinka, pasiekta aukšta darbuotojų kvalifikacija, rengiamos tarptautinės konferencijos, seminarai, o Centre dirba net 28 mokslų daktarai. Tai užtikrina mokymo(si) kokybę ir mokinių bei mokytojų pasiekimus Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje.

Mes ir toliau darniai dirbame, jausdami atsakomybę už esamus ir būsimus mokinius. Bendradarbiausime ir būsime atviri su visais, kuriems rūpi mokyklos ateitis.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bendruomenė

Daugiau informacijos – Dalia Petrauskienė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro profsąjungos pirmininkė, tel.: 861567303

Komentuoti