Įvadas į profesiją baigtas bendromis veiklomis / 2017-09-22

Štai Įvadas į profesiją ir baigėsi! Visos trys savaitės tiek mokiniams, tiek jų mokytojams buvo kitokios: su daug naujovių, daug minčių, netikėtumų bei staigmenų. Paskutinioji savaitė buvo skirta įsidarbinimo aplinkai ir elektroninių paštų bei Moodle sistemos pristatymams.

Kurorto verslo skyriaus Higieninės kosmetikos kosmetiko ir Poilsio paslaugų agento mokymo programų pirmo kurso mokiniai lankėsi Palangos viešbučio „Palangos vėtra“ SPA centre bei viešbutyje „Tauras“, kuriuose susipažino su darbo pobūdžiu, organizavimu, įsidarbinimo reikalavimais bei galimybėmis.

Savaitei įsibėgėjus, pirmo kurso mokiniai buvo supažindinti su Office 365 ir Moodle sistemomis, rašto darbų reikalavimais.

Paskutiniąją Įvado į profesiją dieną poilsio paslaugų agento ir higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos antro kurso mokiniai pristatė savanoriškos praktikos vietas, kaip jiems sekėsi, ką naujo pavyko sužinoti, išmokti. Na, o pirmo kurso mokiniai papasakojo apie savo būsimąją profesiją – jos ypatumus, kokių gebėjimų ir kompetencijų jiems reikės įgyti bei kokios įsidarbinimo galimybės jų laukia.

Ir kaip kiekvieną penktadienį, mokinius ir mokytojus pasitiko „Teatro forumas“, kuriame visi galėjo parodyti save, pabendrauti, pasijuokti.

Laukia nauja savaitė – nauji iššūkiai!

Kurorto verslo skyriaus informacija

907907907907907907907

Komentuoti