Antrosios Įvado į profesiją savaitės rezultatai / 2017-09-15

Mokslo metų pradžia įgauna pagreitį. Prabėgo dar viena Įvado į profesiją savaitė. Šią savaitę poilsio paslaugų agento ir higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos mokiniai susipažino su praktinio mokymo baze Pervalkoje „Kalbantys sodai“.

Pirmąją dieną mokiniai dirbo grupėse: atliko apklausas apie Neringos mieste teikiamas paslaugas, apibendrino rezultatus ir pateikė savo išvadas. Visos dienos metu siekėme, kad mokiniai išmoktų sisteminti duomenis, dirbti kartu bei pasiekti bendrų rezultatų.

Poilsio paslaugų agento ir higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos mokiniai ruošėsi paslaugų kūrimo galimybėms: pasiskirstė darbais, pasiruošė paslaugų atlikimo vietą, pasirengė paslaugų atlikimo grafikus. Būsimosios higieninės kosmetikos kosmetikės atliko masažus, veido procedūras, manikiūrus, parafino voneles, o būsimieji poilsio paslaugų agentai vienai dienai tapo gidais ir pravedė ekskursiją po žemės meno festivalio „Eco Land Art Pervalka 2017“ metu sukurtas ekspozicijas Kuršių Nerijos nacionaliniame parke. Rezultatas – kūrybiškumas ir laisvė, puikios galimybės augti ir kurti kartu.

Per antrąją Įvado į profesiją savaitę praktinėje mokymo bazėje buvo pakrikštyti ir mūsų pirmakursiai! Krikštynų tema – “700 dienų keltu”: užduotys, žaidimai, priesaika ir daug kitų smagių veiklų.

Paskutiniąją dieną vyko savaitės atžvalga, darbų aptarimas, pasiekimų vertinimas, palinkėjimai sau ir kitiems ateinančiai savaitei.

Mokiniai, negalėję dalyvauti Pervalkos veiklose, taip pat aktyviai dirbo Kurorto verslo skyriuje: susipažino su Palangos miesto lankytinais objektais, apdorojo visą turimą medžiagą bei pasiruošė ekskursijai po Palangos miesto lankytinas vietas. Užduoties tikslas – vienai dienai tapti gidu ir supažindinti vieni kitus su gido teikiamomis paslaugomis Palangos kurorte.

Viliamės, kad visos savaitės darbas praėjo sklandžiai ir sieksime naujų ir galbūt dar didesnių rezultatų!

Kurorto verslo skyriaus informacija

906906906906906906906906906906906906906906906906906

Komentuoti