15+1 galimybių aikštelė / 2017-05-18

Atvirų durų dienų metu Kurorto verslo skyriuje buvo organizuojamos atskiros veiklos, kurių metu buvo pristatomos Centro ir Skyriaus veiklos, profesinio mokymo programos, neformali veikla, akcentuojant, kad pas mus sudaromos galimybės tobulinti savo pomėgius.

„15+1 galimybių aikštelė“ atsispindėjo dvi Skyriuje turimas mokymo programas: poilsio paslaugų agento bei higieninės kosmetikos kosmetiko paliečiant neformalųjį ugdymą.

Kiekvienas dalyvavęs renginyje apsilankė visose „galimybių stotelėse“.

Atvirų durų dienų metu lauko terasoje atvykusieji galėjo išmėginti Kurorto verslo skyriaus mokinio, Pasaulio kikbokso čempiono Deivido Jemeljanovo treniruotės užsiėmimus, pasivaržyti, kas ilgiau išlaikys svorius.

Skyriaus vidaus erdvėje buvo paruošti iššūkiai merginoms, kurios domisi grožio sritimi: kasdienio makiažo, veido procedūros, nagų lakavimo pamokos, nugaros masažo bei parafino vonelės demonstracijos.

Daug susidomėjimo sulaukė ir mūsų Skyriaus dvyliktokų atvira pamoka „Ką mes veikėme dvejus metus“, kurios metu mokiniai pristatė savo veiklas bei nuveiktus darbus per dvejus metus Skyriuje. Šv. Ignaco Lojolos koplyčioje mokinė Aistė su profesijos mokytoju Jonu pravedė netradicinę pamoką „Dėl ko gyventi verta“.

Pristatėme ir nuotolinio mokymosi galimybes MOODLE aplinkoje bei ŠILK jaunimo vasaros stovyklas, kurios organizuojamos jau ne pirmus metus.

Dienos pabaigoje pakvietėme visus dalyvaujančius į arbatos zoną, kurioje surengėme viktoriną ir apdovanojome aktyviausiai dalyvavusius. Skambėjo pašnekesiai, bendravome, gėrėme arbatą, ragavome skanėstus.

Kaip ir kiekvienais metais, sulaukėme daug jaunų žingeidžių žmonių, norinčių ne tik gerai praleisti laiką, bet ir sužinoti apie savo galimybes bei perspektyvas. Džiaugiamės galėdami suteikti visa tai jauniems žmonėms !

Taip pat labai norime padėkoti ir pasidžiaugti savo mokinei Vitai Jurevičienei, kuri įamžino Atvirų durų dienų akimirkas nuostabiose fotografijose.

Video galite rasti čia.

Sekretorė-referentė, viešųjų ryšių specialistė Ugnė Žarinskaitė

877877877877877877877877877877877877877877877877877877877877877

Komentuoti